BOYUT MAKET İLE TANIŞIN

BOYUT MAKET, mimari, endüstriyel ve interaktif maket, prototip üretimi, 3d modelleme ve animasyon, web tasarımı, katalog ve marka kimliği tasarımları ile şirketiniz için eksiksiz donanım ve servis süreçleri sunan bir çözüm sağlayıcısıdır.

Boyut Maket, tam servisli ölçekli maket ve endüstriyel model üretim firmasıdır. Tasarıma 2B ve 3B çizimlerle başlayarak, ürününüzü en iyi şekilde üretebilmek için son teknoloji CNC freze, Lazer Kesim ve 3B yazıcıları kullanarak Ankara ve Bursa'daki sunum atölyelerimizde üretim yapıyoruz. Boyut Model'de kuleler, kurumsal kampüsler, stadyumlar, camiler, sosyal tesisler, site, çalışma maketleri vb. mimari maketlerde uzmanlaştık. Ayrıca bilim merkezleri ve ticari fuarlar için endüstriyel modellerde de uzmanlaşmaktayız.

Model oluşturma sanatına adanmış ve üstün yetenekli kadromuzla maketlerimizin sektörün en iyisi olması şaşılacak bir şey değildir. Kullandığımız tüm malzemeler, istikrar ve dayanıklılık sağlamak için en yüksek kalitede. Bu nedenle, müşterilerimizin kalitemize ve hassasiyetimize verdiği önem bizi daha da iyiye taşıyor. Boyut Maket, 1/2000 ölçeğine kadar detaylı maketleri üretmek için 3 adet Bilgisayarlı Sayısal Kontrol (CNC) Freze makinesi ve 5 adet Lazer Kesim ve Oyma makinesine sahiptir. Boyut Maket ayrıca üç boyutlu katı nesneler oluşturmak için 2 adet 3D Yazıcı makinesi de kullanır. 20 yılı aşkın deneyimle, sadece en iyi sonuçları üretiyoruz.

Bir sonraki projeniz için ücretsiz teklif alın; bu sayede maket, görselleştirme ve tasarım hizmetlerimizi kullanan tüm müşterilerimiz kadar memnun olabilirsiniz.

Neler yapıyoruz?

Ölçekli Maket

Boyut Maket, tam servisli mimari ve endüstriyel maket üretim firmasıdır. CNC, Lazer, 3D yazıcı ve son teknoloji makineleri ile maksimum verimlilik.
» Mimari Maket    » İnteraktif Maket    » Endüstriyel Maket    » Sergi Maketleri

Sergi Teknolojileri

Boyut Model, bilim merkezleri ve müzeler için interaktif sergi ürünlerinin tasarım ve üretim çözümlerini birlikte sunar.
» Sergi Ürünleri Tasarımı    » Bilim Merkezi Sergileri Üretimi    » Müze Sergileri Üretimi   

Görselleştirme & Animasyon

Boyut Studio, tam servisli 3D görselleştirme, animasyon ve prodüksiyon firmasıdır. Etkin sunumlar ve sergiler için sadece en iyi sonuçları üretiyoruz.
» 3D Görselleştirme    » 3D Animasyon    » Sanal Gerçeklik    » Post-Prodüksiyon
boyut maket takım
YUKARI